İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Nizamülmülk

Sayfa: [1] 2 3 ... 104
2
Emekcan ile birlikte hazırladığımız içerik. Açığa çıkan tüm içerikleri, ilk duyuru günü Ubisoft'tan gelen ekran görüntüleri videolar... Aklınıza ne geliyorsa! Ön sipariş içerikleri, paketler, koleksiyon ürünleri... Her şeye baktık!


3


Evet, belli oldu, yeni oyun Assassin’s Creed Valhalla’nın çıkış tarihi ve diğer detaylar burada!

Karakterimizin adını başta söyleyim Eivor! Haberin devamında video ve ekran görüntüleri de mevcut! Aşağıdaki metin ise Ubisoft’un tarafıma ilettiği bilgilerdir.

Bugün Ubisoft, Assassin’s Creed serisinin bir sonraki oyununu açıkladı. Assassin’s Creed Valhalla’yı dünya çapında 2020 sonlanırken Xbox Series X, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4, Epic Games Store, Windows PC için Ubisoft Store’da ve yeni nesil oyun platformu Stadia’da piyasaya süreceğini duyurdu.

Assassin’s Creed Black Flag ve Assassin’s Creed Origins’in arkasındaki ekip tarafından Ubisoft Montreal’de geliştirilen Assassin’s Creed Valhalla, oyuncuları savaş ve zafer masallarıyla büyüyen azılı bir Viking akıncısı olan Eivor’un destanını yaşamaya davet ediyor. Büyüleyici bir Viking deneyimi sunan oyun, oyuncuları İngiltere’nin acımasız Karanlık Çağlarına bırakarak onlara hem güzel hem dinamik bir açık dünya sunuyor. Oyuncular serinin bu son oyununda; baskınlar, yerleşim yerlerini genişletme, güçlerini pekiştirme ve etkilerini yayma gibi yeni özelliklerden yararlanabilirler.

Assassin’s Creed Valhalla’nın Yönetmeni Ashraf Ismail, “Oyuncuların önlerindeki inanılmaz Viking yolculuğunu deneyimlemelerini sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi. “Bir Viking akıncısı ve bir klan lideri olarak Eivor’un yerinde olacak olan oyuncular, İngiltere’yi ele geçirmek için bir güç mücadelesinin ortasındayken yeni bir ev kurma çelişkisiyle karşı karşıya kalacaklar.”
 
Oyuncular erkek ya da kadın Eivor olarak oynamayı seçebilecek ve saç, dövme, savaş boyası ve teçhizatı özelleştirme yeteneği de dahil olmak üzere farklı özelleştirme araçlarına erişebilecekler. Siyasi ittifaklar, savaş kararları ve diyalog seçimleri Assassin’s Creed Valhalla dünyasını etkileyebilir, bu nedenle oyuncular klanlarının evini ve geleceğini korumak için akıllıca seçimler yapmalıdırlar.


MS dokuzuncu yüzyılda sonsuz savaşlar ve azalan kaynaklarla Norveç’ten sürülen oyuncular, Eivor’un Norsemen klanını buzlu Kuzey Denizi boyunca İngiltere’nin bölünmüş krallıklarının zengin topraklarına götürecekler. Oyuncular, klanları için yeni bir gelecek planlamalı ve Viking savaşçılarının acımasız dövüş tarzını, her zamankinden daha fazla düşman çeşitliliğine karşı çift silah kullanma yeteneğini içeren yenilenmiş bir savaş sistemiyle yeniden yaşamalı. Kaynakları güvence altına almak için, oyuncular çok ihtiyaç duydukları ganimetler ve kaynaklar toplamak adına viking gemilerini kullanarak belli yerlere baskınlar yapabilirler. Vikingler yeni evlerine yerleşmeye başladığında, başta onları putperest olarak kınan ve uygar bir İngiltere’nin tek hükümdarı olarak görünen Wessex Kralı Aelfred dahil olmak üzere Saksonlar’ın direnişiyle karşılaşırlar. Her şeye rağmen, Eivor, Valhalla’ya ulaşmak için gerekli olanı yapmalıdır.

Ayrıca, Assassin’s Creed Valhalla’nın Gold, Ultimate ve Collector’s Sürümleri ve Ubicollectibles ürünleri de duyuruldu:

Gold Edition temel oyunu ve Season Pass’i içerecek.
Ultimate Edition temel oyunu, Season Pass’i ve oyunculara özel kişiselleştirme içeriğine erişim sağlayan Ultimate Paket’i içerecek: Berserker Gear Paketi, Berserker Settlement Paketi, Berserker Longship Paketi ve silahları veya teçhizatı geliştirmek için kullanılan bir Runes Seti.
Collector’s Edition içeriğinde temel oyun, Season Pass, Ultimate Paket, Eivor’un üst düzey Ubicollectibles kopyası ve Drakkar (yükseklik: 30cm), Koleksiyoncu Kılıfı, üzerinde benzersiz bir sanat eseri olan bir Steelbook®, numaralı bir özgünlük sertifikası, kuzgunu ve baltasıyla Eivor’un Viking Heykelciği (yükseklik: 5cm), özel baskı resimler ve oyunun Seçilmiş Müzikleri bulunur. Koleksiyoncu Sürümü yalnızca Ubisoft Store’da olacaktır.
Eivor Wolf-Kissed Heykelciği ve Hidden Blade Kopyası dahil olmak üzere bağımsız Ubicollectibles ürünleri.

Assassin’s Creed Valhalla ön siparişi veren oyunun fanları, oyuncuların intikam arayışında efsanevi bir İskandinav Berserker’e katılacağı ek bir görev olan The Way of the Berserker’e sahip olacaklar.

Son olarak, oyunun fanları, şimdi ön sipariş için mevcut olan Penguin Random House tarafından yayınlanan orijinal romanla, Assassin’s Creed Valhalla dünyasına adım atabilecekler.

Kaynak: https://yabgunizampasha.com/assassins-creed-valhallanin-cikis-tarihi-ve-tum-detaylar.html

4

Mount & Blade 2 Bannerlord çıktı. Hem de Türkçe! Biz de çıkar çıkmaz hemen oyuna daldık. Rehber ve inceleme niteliğinde bir başlangıç yaptım. Güzel ilerliyoruz, başımızdan çeşitli olaylar geçiyor, kazanımlar ve kaybetmeler... İyi seyirler.

Devamı da yolda :) eğer yeni bölümler geldikçe güncellemeden hemen haberdar olmak istiyorsanız kanalımdaki seriye özel oynatma listesini de takibe alabilirsiniz.

5
Genel Sohbet / Teşekkürler Assassin's Creed 1092
« : 31 Mart 2020, 11:21:06 »


Değerli üyeler, vesileniz ile yine buranın çıkarları için giriştiğim yeni medya projemizin bir ayağı olan YouTube kanalımız 10.000 abone çıtasını aştı.

Haberin devamı: https://yabgunizampasha.com/bilek-hakkiyla-youtube-abone-sayimiz-10-000i-asti.html

6
Türk Oyun Sektörü / Bannerlord Çıktı Oynuyoruz!
« : 31 Mart 2020, 03:17:11 »

Bu anın gelmesini bekledik senelerce. Nihayet Arama Sonuçları Mount & Blade 2 Bannerlord çıktı. Biz de çıkar çıkmaz hemen oyuna daldık. Rehber ve inceleme niteliğinde bir başlangıç yaptım, saatlerce oynadım. Ana menüden hikayeye kadar neredeyse her şeyi gösterdiğim videodaki karakterimle devam edeceğim. Takipte kalın ve izlemeye devam edin. Birçok sorunuza cevap bulacaksınız.

Oyundaki hikayemin özeti: Kültür Kuzait (Khuzait), ailem göçebe, çocukken liderlik becerim ön plandaydı, ergenlikte köyün demircisinde çalıştım, gençliğimde garnizonda nöbet mangasındaydım. erişkin olduğumda insanlarla iyi geçinen iyi bir birey oldum. Bir gün bitmez tükenmek bilmeyen savaşlardan bunalıp göç ettik, bu esnada bir handa idik. Haydut baskını oldu. Aile fertlerimi kaybettim. Kardeşimle birlikte öç için yollara düştük…
 
Bannerlord 30.03.2020 tarihinde yani bugün çıktı. Saat 13:00 gibi oyunu indirmeye başladık. Yaklaşık 1 saat sonra oyuna girerek uzunca sizler için oynadım. Sistem gereksinimleri önerilen: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir. İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit only). İşlemci: Intel® Core™ i5-9600K / AMD Ryzen™ 5 3600X. Bellek: 8 GB RAM. Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 3GB / AMD Radeon™ RX 580. Depolama: 60 GB kullanılabilir alan. Oyun erken erişim olduğundan değişimler olabilir.


7
Bilim ve Teknoloji / TOGG Yerli Oto
« : 27 Aralık 2019, 17:49:40 »


Ülkemizin uzun süredir yerli otomobil hayali var, malumunuz. Merakla ve heyecanla ekranın başına geçtim, tek izlemeyim canlı yayın açayım dedim ve Twitch üzerinden canlı yayın yaptım. İzleyicilerle birlikte TOGG (Türkiye’nin Otomobili Girişimi Grubu) otomobillerini tanıtımını izledik. Giriş konuşmaları uzun idi. E yapacak bir şey yok işin ciddiye bindiği ve 2 yıl sonra seri üretime geçecek %100 elektrikli yeni nesil araç sektöründe öncülerden olacağız, konuşmalar da bu ağırlıkta uzun idi. Girişim grubunun CEO’su ile yönetim kurulu ve devlet ricalinden konuşmacılar söyleyeceklerini ilettikten sonra araçlar gözüktü. Peki ülkemize, bakış açısı, rengi fark etmeksizin hizmet edecek bu araçların detaylarına bir göz atalım. Unutmadan, bu canlı yayında izlenme rekoru da kırdık, 300 kişiden fazla izleyici saatlerce benle birlikte canlı yayında bulunuyordu, kendilerine buradan teşekkürlerimi sunuyorum. Gerçekten gayet verimli bir yayını geride bıraktık.

Tüm detaylar ve foto galeri: https://yabgunizampasha.com/togg-yerli-otomobil-tanitimi-gerceklesti-tum-detaylar.html

8
Genel Sohbet / ViewSonic Donanım Sponsorum Oldu!
« : 26 Aralık 2019, 16:46:46 »


Değerli okurlar, izleyicilerim, sizlerle bu güzel haberi paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. ViewSonic, donanım sponsorum oldu.
Türk oyun sektöründe uzun yıllardır neler yaptığıma çoğunuz vakıf. 2005 yılından beri topluluk yöneticiliğinden TV’de sunuculuğa kadar birçok kategoride oyun dünyası ile oyuncular arasında bilinçli bağlar kurulması için mücadele ettim ve ediyorum. En son projem YNP, benim ve siz değerli okurların/izleyicilerin müşterek başarılarıyla istikrarlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.

Haberin devamı: https://yabgunizampasha.com/viewsonic-donanim-sponsorum-oldu.html

9
Diğer Oyunlar / Star Wars Jedi: Fallen Order Değerlendirmesi
« : 16 Kasım 2019, 18:06:27 »


Star Wars Jedi: Fallen Order henüz çıkışını yaptı, oynamaya başladık. Peki nasıl olmuş?

Star Wars Jedi Fallen Order, kısa bir süre önce oyuncuların beğenisine sunuldu. Gözler üzerinde. Geliştirici Respawn Entertaiment’ın elini atıp da başarısız olduğu oyun yok gibi. Açıkçası, şimdiden söyleyebilirim, Star Wars Jedi: Fallen Order da gayet başarılı. Birazdan siz de aşağıdaki bana ait olan oynanış videosunu izleyince anlayacaksınız. Şimdi biraz hikayeye ve nasıl bir oyun olduğuna değinmek istiyorum...

Devamı ve video: https://yabgunizampasha.com/star-wars-jedi-fallen-order-oynanir-mi.html

10
Diğer Oyunlar / Age of Empires IV'ün İlk Oynanış Videosu
« : 15 Kasım 2019, 01:02:57 »

Londra'da Microsoft bir faaliyet yaptı, kapanışta nihayet gördük oyunu :) yorumlar gelsin.

Sayfa: [1] 2 3 ... 104